PRZECIWGRZYBICZE - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


NAILNER sztyft przeciw grzybicy paznokci sztyft 4 ml Nailner to produkt do leczenia grzybicy paznokci o unikalnym składzie. System transportu substancji czynnych umożliwia przenikanie składników przez twardą keratynę paznokcia, aż do jego łożyska i zwalczanie infekcji grzybiczej. Obniżając pH, hamuje keratynazę i zmniejsza ilość pożywienia dla dermatofitów. DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ NAILNER? Posiada opatentowany system zapewniający wnikanie substancji czynnych w płytkę paznokcia. Zawiera naturalne składniki. Powoduje zmianę środowiska paznokcia na niekorzystne dla grzyba. Forma sztyftu ułatwia aplikację preparatu, przynosi widoczny efekt w krótkim czasie. Zabezpiecza nowo odrośnięty paznokieć przed zakażeniem. Bezpieczny i łatwy w użyciu. Nie wymaga specjalnego przygotowania paznokcia przed zastosowaniem (spiłowaniem, czyszczenie). Wystarcza na ok. 300 aplikacji. KIEDY ZALECANE JEST STOSOWANIE SZTYFTU NAILNER? W zakażeniach grzybiczych paznokci. Po zaobserwowaniu jednego z następujących objawów: zgrubienie oraz deformacja paznokci, przebarwienia na paznokciach, rozdwajanie się paznokci połączone z nieprzyjemnym zapachem. Preparat Nailner REPAIR można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: VITAMED. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Tersilat * krem 15 g Lek Tersilat to biały krem, który zawiera 10 mg/g substancji czynnej - terbinafiny chlorowodorku. Tersilat jest stosowany zewnętrznie w celu leczenia grzybiczych lub drożdżakowych zakażeń skóry, takich jak grzybica stóp. KIEDY NIE STOSOWAĆ LEKU TERSILAT: Jeżeli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na terbinafinę lub którykolwiek z pozostałych składników leku Tersilat. Nadwrażliwość może ujawniać się na przykład w postaci czerwonych plam lub obrzęku skóry i (lub) świądu. KIEDY ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ STOSUJĄC LEK TERSILAT: Tersilat jest przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu leku z oczami. Tersilat nie jest zalecany u dzieci poniżej 12 lat. Dane dotyczące stosowania leku u dzieci są ograniczone. Brak danych świadczących o tym, że krem Tersilat wywiera negatywny wpływ na inne leki. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty. Nie należy stosować kremu Tersilat w czasie ciąży lub gdy planowane jest zajście w ciążę. Należy poinformować lekarza, jeżeli zajście w ciążę nastąpi podczas leczenia kremem Tersilat. Nie należy stosować leku Tersilat w czasie karmienia piersią, gdyż terbinafina przenika do mleka ludzkiego. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Lek nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Ważne informacje o niektórych składnikach leku Tersilat - jednym ze składników leku Tersilat jest alkohol cetostearylowy. Alkohol cetostearylowy może powodować miejscowe reakcje skórne (na przykład kontaktowe zapalenie skóry). PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: SUN-FARM Sp. z o.o. Człekówka 75, 05-340 Kołbiel. STATUS PREPARATU: produkt leczniczy.

 
Asept areozol/spray
 
PŁYN DO DEZYNFEKCJI
 
Asept to środek bakteriobójczy i przeciwgrzybiczny, który oczyszcza i dezynfekuje skórę. Idealny do stosowania na drobne skaleczenia i małe rany oraz w przypadku ukąszeń owadów i oparzeń słonecznych. Można go również wykorzystać do dezynfekcji jamy ustnej i gardła.
Asept jest także doskonałym środkiem przeznaczonym do pielęgnacji pępka noworodka. Codzienne przemywanie płynem uniemożliwi powstanie infekcji wokół pępka.
 
ZALETY PRODUKTU:
 
   
 • Bakteriobójczy,      przeciwgrzybiczny.
 •  
 • Idealny w przypadku, skaleczeń,      ukąszeń owadów i oparzeń słonecznych.
 •  
 • Dostępny w płynie i aerozolu.
 •  
 • Przyjazny dla dzieci, nie      szczypie, nie piecze, nie plami ubrania.
 •  
 • Odpowiedni przy pielęgnacji      pępka noworodka.
 •  
 • Bez ograniczeń wiekowych.
 •  
 • W domu, w samochodzie, w      podróży.
 
SKŁAD:
 
   
 • chlorek cetylpirydyny 0,1%
 •  
 • alkohol denaturowany (etanol)      7,5%
 •  
 • woda oczyszczona
 
JAK STOSOWAĆ ASEPT:
 
Zewnętrznie.
Rany i skaleczenia: powierzchnię skóry i małe rany należy przemyć wacikiem zwilżonym płynem Asept lub użyć spray.
 
Ukąszenia owadów i oparzenia słoneczne: przemyć powierzchnię skóry płynem Asept lub użyć spray.
 
Dezynfekcja jamy ustnej i gardła: przepłukać gardło i jamę ustną płynem Asept rozcieńczonym z wodą w stosunku 1:4.
 
Pielęgnacja pępka noworodka: przemyć pępek kilka razy w ciągu dnia wacikiem zwilżonym płynem Asept.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Należy unikać kontaktu z oczami
 
WIELKOŚĆ OPAKOWANIA:
 
100ml i 250ml Spray. 100 ml płyn.
 
Wyrób Medyczny

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego