PROBLEMY SKÓRNE - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


Scholl Preparat przeciw grzybicy paznokci 3,8 ml Skutecznie pozbywa się grzybicy paznokci. Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji oraz nawrotom zakażenia. Niszczy 99,9% grzybów powodujących grzybicę paznokci. Działanie potwierdzone w badaniach in-vitro. DYSTRYBUTOR: Reckitt Benckiser (Poland) S.A. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml Skutecznie usuwa kurzajki już przy pierwszym użyciu. Odpowiedni dla dzieci powyżej 4. roku życia. Przeznaczony do 12 zabiegów. Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek to preparat pozwalający na usuwanie kurzajek i brodawek na zimno (przy użyciu mieszanki eteru dimetylu i propanu). Mechanizm działania oparty jest na metodzie zamrażania ciekłym azotem, która jest stosowana przez lekarzy w szpitalach i klinikach. DYSTRYBUTOR: Reckitt Benckiser (Poland) S.A. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Undofen® Krioterapia 50 ml Zamraża brodawkę aż do korzenia! Undofen® Krioterapia to skuteczna i najszybsza (10–14 dni) indywidualna metoda leczenia brodawek (kurzajek) w warunkach domowych, oparta na tej samej metodzie zamrażania, którą stosują lekarze. Zazwyczaj już jeden zabieg zamraża brodawkę aż do korzenia. Nowa technologia aplikacji pozwala na uzyskanie optymalnej temperatury zamrażania (-50°) oraz na precyzyjne użycie produktu. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia. Jedno opakowanie wystarcza na 12 zabiegów. Odpowiedni do usuwania brodawek (kurzajek) na skórze dłoni i stóp.

Undofen® Nailexpert 4 ml Efekty widoczne już po 4 tygodniach! Undofen® Nailexpert to preparat na grzybicę paznokci, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Undofen® Nailexpert tworzy na powierzchni paznokcia film, który zapobiega penetracji i rozwojowi grzybicy: hamuje metabolizm, rozwój i namnażanie mikroorganizmów. Dodatkowo pielęgnuje paznokcie: pobudza ich regenerację oraz poprawia ich wygląd i stan. Badania kliniczne preparatu potwierdziły, po 4 tygodniach stosowania, widoczną poprawę stanu płytki paznokcia oraz natychmiastową ulgę w przypadku swędzenia. Łatwa i wygodna aplikacja w postaci poręcznego aplikatora. Wystarcza aż do 400 aplikacji.

Undofen® Terapia Kwasowa TCA 1,5 ml Usuwa kurzajki 3 razy szybciej niż tradycyjne terapie kwasowe!* Innowacyjna terapia kwasowa na kurzajki (brodawki) w postaci żelu zawierającego kwas trójchlorooctowy (TCA). Niszczy wirusa HPV, będącego przyczyną powstania kurzajek. Łatwy w użyciu aplikator w formie długopisu pozwala na precyzyjne dozowanie żelu. Pierwsze efekty widoczne są już po 7 dniach przy 4-dniowej aplikacji. Odpowiedni do usuwania brodawek (kurzajek) na skórze dłoni i stóp. Odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego