OPATRUNKI, PLASTRY - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


Cosmopor® Antibacterial Antybakteryjny, jałowy opatrunek na rany i skaleczenia 7,2 cm x 5 cm, 25 sztuk 10 cm x 6 cm, 25 sztuk 10 cm x 8 cm, 25 sztuk 15 cm x 6 cm, 25 sztuk 15 cm x 8 cm, 25 sztuk 20 cm x 10 cm, 25 sztuk Chroń siebie i swoich bliskich. Po prostu. Srebro niszczy bakterie w 99,9%, co potwierdzają badania. Aż 5 warstw opatrunku maksymalnie chroni ranę i zapewnia bardzo wysoką chłonność. Nie zawiera lateksu. Przepuszcza powietrze. Jest elastyczny i wytrzymały. Można go bezboleśnie usunąć. Pozostawia ranę suchą, nie podrażnia skóry, chroni przed infekcją. ZASTOSOWANIE: idealny na wszelkie skaleczenia i otarcia. Skuteczny w przypadku ran pozabiegowych i pourazowych, także silnie sączących. W różnych rozmiarach: od 7,2 cm x 5 cm do 20 cm x 10 cm. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: PAUL HARTMANN Polska Sp. z o. o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast Plaster do cięcia Kubuś Puchatek i Przyjaciele 80 x 6 cm Plaster do cięcia z wizerunkiem postaci z bajki o Kubusiu Puchatku w wersji Disney’a: plaster na większe rany i skaleczenia, idealny na łokcie i kolana, miękki i delikatny, wyjątkowo elastyczny, dopasowuje się do ciała. Opakowanie zawiera plaster do cięcia w rozmiarze 80 x 6 cm na podłożu Comfort. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.
Viscoplast Plastry Kubuś Puchatek i Przyjaciele 10 sztuk Zestaw plastrów opatrunkowych z wizerunkiem postaci z bajki o Kubusiu Puchatku w wersji Disney’a: miękkie i kolorowe plasterki dla dzieci, sprężyste, zapewniają swobodę ruchu, opatrunek nie przywiera do rany, barwnik bezpieczny dla skóry dziecka, hipoalergiczne, przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać). Zestaw zawiera 10 szt. plastrów o rozmiarze 72 x 25 mm na podłożu Comfort. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast Plastry Samoloty 10 sztuk Zestaw plastrów opatrunkowych z wizerunkiem postaci Disney’a z bajki o Samolotach: bardzo miękkie i ultralekkie, delikatne i oddychające, opatrunek nie przywiera do rany, barwnik bezpieczny dla skóry, hipoalergiczne, przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać). Zestaw zawiera 10 szt. plastrów o rozmiarze 72 x 25 mm na podłożu Micropore. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast SPORT Ekstremalny 8 sztuk Wyjątkowo elastyczny plaster – sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach Plaster w nowym kształcie i większym rozmiarze (w opakowaniu dwa rozmiary). Sprężysty, zapewnia swobodę ruchu, pracuje z ciałem, świetnie sprawdza się w trudnych miejscach (np. stawy, zgięcia). Nie odkleja się od spoconej skóry, zawiera mocny klej hipoalergiczny. Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, plaster wykonany z wyjątkowo elastycznej i oddychającej włókniny. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast SPORT Sportowy MIX 15 sztuk Zestaw plastrów dla osób aktywnych fizycznie – praktyczny mix rodzajów i rozmiarów Praktyczny mix plastrów 3 różnych wielkości i na 3 różnych podłożach. Zestaw zawiera plastry dużych rozmiarów z klejem wokół opatrunku oraz jeden większy „pasek” na duże rany lub też do przycięcia na mniejsze skaleczenia. Zestaw zawiera: plastry idealnie wodoodporne (4szt.), plastry wyjątkowo sprężyste, zapewniają swobodę ruchu (8szt.), plastry piankowe, bardzo wytrzymałe, doskonale amortyzują (3 szt.). PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast Turystyczny 24 sztuki Zestaw plastrów z opatrunkiem na różnych podłożach w różnych rozmiarach. Idealny zestaw plastrów zarówno w podróży, na wycieczce, na wakacjach, jak i w domu. Zawiera duży wybór plastrów dostosowanych do różnej wielkości drobnych ran i skaleczeń na 3 podłożach: foliowym, tkaninowym i włókninowym. Zestaw zawiera 24 szt. plastrów z opatrunkiem w 3 rodzajach (Minifol, Prestopor i Prestovis Plus). PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast SPORT Wodoodporny MAX 8 sztuk Plaster w nowym kształcie i większym rozmiarze (w opakowaniu dwa rozmiary). Szczelnie chroni ranę przed wodą i zanieczyszczeniami, idealny do pływania i kąpieli w każdych warunkach. Doskonale przylega i nie przesuwa się, zawiera mocny klej hipoalergiczny. Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, plaster wykonany z wyjątkowo elastycznego i oddychającego podłoża. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Viscoplast Plastry Wróżki 10 sztuk Zestaw plastrów opatrunkowych z wizerunkiem postaci Disney’a z bajki o Wróżkach: miękkie i kolorowe plasterki dla dzieci, sprężyste, zapewniają swobodę ruchu, opatrunek nie przywiera do rany, barwnik bezpieczny dla skóry dziecka, hipoalergiczne, przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać). Zestaw zawiera 10 szt. plastrów o rozmiarze 72 x 25 mm na podłożu Comfort. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 3M Poland Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

 
Asept areozol/spray
 
PŁYN DO DEZYNFEKCJI
 
Asept to środek bakteriobójczy i przeciwgrzybiczny, który oczyszcza i dezynfekuje skórę. Idealny do stosowania na drobne skaleczenia i małe rany oraz w przypadku ukąszeń owadów i oparzeń słonecznych. Można go również wykorzystać do dezynfekcji jamy ustnej i gardła.
Asept jest także doskonałym środkiem przeznaczonym do pielęgnacji pępka noworodka. Codzienne przemywanie płynem uniemożliwi powstanie infekcji wokół pępka.
 
ZALETY PRODUKTU:
 
   
 • Bakteriobójczy,      przeciwgrzybiczny.
 •  
 • Idealny w przypadku, skaleczeń,      ukąszeń owadów i oparzeń słonecznych.
 •  
 • Dostępny w płynie i aerozolu.
 •  
 • Przyjazny dla dzieci, nie      szczypie, nie piecze, nie plami ubrania.
 •  
 • Odpowiedni przy pielęgnacji      pępka noworodka.
 •  
 • Bez ograniczeń wiekowych.
 •  
 • W domu, w samochodzie, w      podróży.
 
SKŁAD: chlorek cetylpirydyny 0,1%,alkohol denaturowany (etanol)      7,5%,woda oczyszczona
JAK STOSOWAĆ ASEPT:
 
Zewnętrznie.
Rany i skaleczenia: powierzchnię skóry i małe rany należy przemyć wacikiem zwilżonym płynem Asept lub użyć spray.
 
Ukąszenia owadów i oparzenia słoneczne: przemyć powierzchnię skóry płynem Asept lub użyć spray.
 
Dezynfekcja jamy ustnej i gardła: przepłukać gardło i jamę ustną płynem Asept rozcieńczonym z wodą w stosunku 1:4.
 
Pielęgnacja pępka noworodka: przemyć pępek kilka razy w ciągu dnia wacikiem zwilżonym płynem Asept.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Należy unikać kontaktu z oczami
 
WIELKOŚĆ OPAKOWANIA:
 
100ml i 250ml Spray. 100 ml płyn.
 
Wyrób Medyczny*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego