NAWILŻANIE I REGENERACJA OCZU - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


OCUMAX 0,4% 10 ml MAKSYMALNA ULGA DLA OCZU! Ocumax to nowoczesne krople do oczu o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego dostępnym na rynku. Nawilżające i ochronne właściwości hialuronianu sodu w Ocumax zmniejszają uczucie podrażnienia, wysuszenia, pieczenia oraz uczucie ciała obcego w oku. SKŁAD: krople zawierające hialuronian sodu w stężeniu odpowiednio 0,4%. PRODUCENT: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

SYSTANE® ULTRA nawilżające krople do oczu, 10 ml Nawilżające krople do oczu SYSTANE® ULTRA służą do leczenia objawów suchego oka, dając czasową ulgę w odczuwaniu pieczenia i podrażnienia spowodowanego suchością oka. Nawilżające krople do oczu SYSTANE® ULTRA mogą być używane do nawilżania lub przywracania wilgotności soczewek kontaktowych z hydrożelu silikonowego i miękkich (hydrofilnych) soczewek kontaktowych do noszenia dziennego, przedłużonego lub do jednorazowego użycia. Nawilżające krople do oczu SYSTANE® ULTRA nawilżają soczewki kontaktowe, zmniejszają dyskomfort związany z noszeniem soczewek kontaktowych i pomagają usuwać cząsteczki stałe, które mogą powodować podrażnienie i/lub dyskomfort. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Alcon Polska. STATUS PREPARAT: wyrób medyczny leczniczy.

Cationorm® krople do oczu 10 ml Cationorm to hipotoniczne krople do oczu w postaci emulsji bez działania konserwantów przypominającej mleczną ciecz. Preparat Cationorm zawiera: oleje mineralne, glicerol, tyloksapol, poloksamer 188, tris-hydrochlorek, trometaminę, chlorek cetalkonium oraz wodę oczyszczoną. Każda buteleczka Cationorm zawiera 10 ml jałowej emulsji. Krople Cationorm pomagają nawilżać, natłuszczać i chronić powierzchnię oka. Zaleca się ich stosowanie w celu złagodzenia objawów suchego oka, takich jak pieczenie, świąd czy kłucie lub też wrażenie obecności ciał obcych (piasku lub kurzu) w oczach. Objawy te mogą być spowodowane czynnikami zewnętrznymi lub przemęczeniem oczu wskutek długotrwałej pracy przed ekranem komputera. PRZECIWWSKAZANIA: Nie stosować Cationorm w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Nie wolno stosować preparatu w celu leczenia innych dolegliwości oczu. Należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli aktualnie stosujesz inne krople, odczekaj przynajmniej pięć minut przed użyciem Cationorm. Preparat Cationorm nie ma wpływu na jakość soczewek kontaktowych. DAWKOWANIE: Zalecana dawka to 1 kropla do każdego oka, 1 do 4 razy dziennie. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Santen Oy S.A. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

Dexoftyal MD krople do oczu, 15 ml Regenerujące i nawilżające krople do oczu z dekspantenolem 2% i Hydraflex 0,5% Dexoftyal MD regenerujące i nawilżające krople do oczu to sterylne, lepkie, przejrzyste krople nawilżające przeznaczone dla podrażnionych oczu. Dexoftyal MD regenerujące krople do oczu pobudza i wspomaga procesy regeneracyjne rogówki oka. Dzięki właściwościom mukoadhezyjnym składnika HydraFlex film łzowy na powierzchni oka jest zachowany i powierzchnia oka jest chroniona. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Dexoftyal MD regenerujące krople do oczu jest również przeznaczony dla osób noszących różnego rodzaju soczewki kontaktowe. Zwiększa komfort noszenia soczewek kontaktowych oraz zapewnia właściwą pielęgnację powierzchni oka. Dexoftyal MD regenerujące krople do oczu chroni i nawilża oczy w przypadku ich podrażnienia. Po zastosowaniu kilku kropli uczucie dyskomfortu ulega zmniejszeniu. Dexoftyal MD regenerujące krople do oczu może być stosowany bez specjalnych ograniczeń i jest dobrze tolerowany. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Verco Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: wyrób medyczny.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego