HIGIENA POWIEK - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


Blephaclean chusteczki hipoalergiczne do higieny powiek, 20 sztuk Blephaclean to jałowe, hypoalergiczne chusteczki do higieny podrażnionych i zaczerwienionych powiek. Jedyny w Europie preparat z rejestracją do higieny okołozabiegowej oczu. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Thea Polska Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: kosmetyk.

Blephagel sterylny żel do codziennej pielęgnacji powiek i rzęs, 30 g Blephagel to sterylny żel, który skutecznie oczyszcza i intensywnie nawilża skórę okolic oczu. Produkt hypoalergiczny, przebadany okulistycznie. Nie zawiera konserwantów, parabenów, alkoholu ani kompozycji zapachowych. W tubce BLEPHAGEL znajduje się innowacyjny system STERI FREE, który pozwala na: wyeliminowanie szkodliwych dla oczu konserwantów i parabenów, dokładną aplikację żelu, zachowanie jałowości w trakcie całej terapii. UWAGA: System STERI FREE wymaga jednorazowej aktywacji. Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce produktowej. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Thea Polska Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: kosmetyk.

Blephasol roztwór do higieny powiek, 100 ml Hypoalergiczny płyn micelarny do higieny wrażliwych okolic oczu, u dzieci i u dorosłych. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Thea Polska Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: kosmetyk.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego