DLA MĘŻCZYZN – PROSTATA - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


Prostacare PLUS suplement diety, 30 tabletek, 60 tabletek DBA O MĘSKIE SPRAWY. Prostacare Plus polecany szczególnie dla mężczyzn po 45. roku życia. Kompozycja składników wspiera witalność mężczyzn oraz poprawia komfort życia seksualnego. Prostacare Plus zawiera bogaty skład - naturalne wyciągi ziołowe i witaminy. Jedna tabletka zawiera: wyciąg suchy z drzewa Muira Puama 80 mg; wyciąg suchy z liści pokrzywy zwyczajnej 75 mg, wyciąg z nasion dyni zwyczajnej 50 mg, wyciąg suchy z korzenia żeń-szenia 10 mg; witaminę E 10 mg; witaminę B6 1,4 mg. ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA NIEZBĘDNA DO UZYSKANIA KORZYSTNEGO DZIAŁANIA PRODUKTU: doustnie 1 tabletka dziennie. OSTRZEŻENIA DO STOSOWANIA: Należy zachować ostrożność u osób z nadwrażliwością na substancje czynne lub którykolwiek składnik produktu. Preparatu nie należy podawać kobietom. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 30 lub 60 tabletek. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. PRODUCENT: RECORDATI POLSKA Sp. z o.o., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa, tel. (022) 206 84 50.
STERISTER suplement diety, 30 kapsułek

Czy wiesz, że aż 50% mężczyzn po 50. roku życia ma problemy z prostatą. Już czas o nich zadbać i sprawić, by uśmiechali się tej wiosny. STERISTER to rozwiązanie: • naturalne • komfortowe • w atrakcyjnej cenie Oderwij się od problemów z prostatą. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: ASA Sp. z o. o. STATUS PREPARATU: suplement diety. Oświadczenia zdrowotne dostępne na www.asa.eu/produkty

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego