DLA MĘŻCZYZN - Kopia - Kopia - www.familypharm.pl

Familypharm Apteka u Kasi - Lipiec Reymontowskich 9
Przejdź do treści

Menu główne:


Liderin® suplement diety 6 tabletek LIDERIN® – BE LEADER IN ERECTION Liderin® to wysokiej jakości formuła opracowana dla szybkiego efektu: 3 tabletki przyjmuje się najpóźniej godzinę przed stosunkiem. W składzie znajduje się przebadana naukowo, opatentowana kompozycja substancji: L-arginina i Pycnogenol®, wzbogacona o wyciąg z żeń-szenia. Ginsenozydy pomagają wywołać i wzmocnić erekcję. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: WALMARK Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: suplement diety. * Klotz, Mathers, Braun, Bloch, Engelmann, 1999 **Kompozycja aktywnych składników opatentowana w Stanach Zjednoczonych pod nr 6.565.851 *** Pycnogenol jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Horphag Research Ltd.

PERMEN® suplement diety 30 tabletek Permen® to kompozycja wysokiej jakości składników roślinnych i L-argininy. Ginsenozydy pomagają wywołać erekcję i poprawić jej jakość, a także stymulują organizm podczas wysiłku i podnoszą witalność. Wyciąg z rośliny Tribulus terrestris korzystnie oddziałuje na erekcję i męskie libido, wyzwalając pożądanie seksualne i wpływając na jakość doznań. Skuteczność preparatu doceniły już tysiące mężczyzn, czyniąc go numerem 1 w Polsce. Produkt Permen® jest zalecany do regularnego stosowania, a najlepsze efekty można zaobserwować po 6-8 tygodniach. DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW: Ginsenozydy pomagają wywołać erekcję i poprawić jej jakość. Tribulus terrestris wyzwala pożądanie i poprawia seksualną wydajność. Ginsenozydy wykazują korzystny wpływ na psychofizyczny stan mężczyzny. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: WALMARK Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: suplement diety.

PERMEN® KING suplement diety 30 tabletek Permen® KING – Królewska klasa męskości NOWOŚĆ! Prawie dwa razy więcej L-argininy Tabletki Permen® KING to ulepszona kombinacja skutecznych substancji wzmagających pożądanie i sprawność seksualną. Składniki aktywne preparatu wspierają fizyczną i psychiczną wydajność w naturalny sposób. Permen® KING zawiera zwiększoną ilość L-argininy, która jest prekursorem tlenku azotu, cząsteczki odpowiedzialnej za regulację krążenia krwi dzięki jej wpływowi na naczynia krwionośne. L-arginina w połączeniu z żeń-szeniem pomaga wywołać i poprawić jakość erekcji. Żeń-szeń dodatkowo przyczynia się do usunięcia uczucia zmęczenia dodając seksualnego wigoru. Zawarty w preparacie Tribulus terrestris wspomaga pożądanie seksualne. Decydując się na regularne przyjmowanie preparatu nie trzeba wcześniej planować stosunku. Permen® KING jest zalecany do długotrwałego stosowania – najlepsze efekty można zauważyć po 6-8 tygodniach. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: WALMARK Sp. z o.o. STATUS PREPARATU: suplement diety.

Prostacare PLUS suplement diety, 30 tabletek, 60 tabletek DBA O MĘSKIE SPRAWY. Prostacare Plus polecany szczególnie dla mężczyzn po 45. roku życia. Kompozycja składników wspiera witalność mężczyzn oraz poprawia komfort życia seksualnego. Prostacare Plus zawiera bogaty skład - naturalne wyciągi ziołowe i witaminy. Jedna tabletka zawiera: wyciąg suchy z drzewa Muira Puama 80 mg; wyciąg suchy z liści pokrzywy zwyczajnej 75 mg, wyciąg z nasion dyni zwyczajnej 50 mg, wyciąg suchy z korzenia żeń-szenia 10 mg; witaminę E 10 mg; witaminę B6 1,4 mg. ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA NIEZBĘDNA DO UZYSKANIA KORZYSTNEGO DZIAŁANIA PRODUKTU: doustnie 1 tabletka dziennie. OSTRZEŻENIA DO STOSOWANIA: Należy zachować ostrożność u osób z nadwrażliwością na substancje czynne lub którykolwiek składnik produktu. Preparatu nie należy podawać kobietom. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 30 lub 60 tabletek. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. PRODUCENT: RECORDATI POLSKA Sp. z o.o., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa, tel. (022) 206 84 50.
STERISTER suplement diety, 30 kapsułek

Czy wiesz, że aż 50% mężczyzn po 50. roku życia ma problemy z prostatą. Już czas o nich zadbać i sprawić, by uśmiechali się tej wiosny. STERISTER to rozwiązanie: • naturalne • komfortowe • w atrakcyjnej cenie Oderwij się od problemów z prostatą. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: ASA Sp. z o. o. STATUS PREPARATU: suplement diety. Oświadczenia zdrowotne dostępne na www.asa.eu/produkty

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego